Flight tickets
Domovská stránkaCestovní poradenství

Cestovní poradenství - S čím vám pomůžeme?

Potřebujete určitý druh informací k vaší cestě, chcete se zeptat na cestovní dokumenty či víza, potřebujete se zeptat, co a jak platí na letišti, chcete vědět, co je povoleno mít v kabinovém zavazadle nebo jinou cestovní radu?
Poradenství!
Cestovní poradenství!
Vyplňte poptávkový formulář
Stačí vyplnit náš poptávkový formulář. Do pár hodin se vám ozveme ať už na e-mail nebo telefonicky a všechno s vámi domluvíme.
Formulář

Teď trochu konkrétněji

Cestovní poradenství

Cestovní služby, jak si vybrat destinaci ubytování, letenku, kde najdu co potřebuju na cestu, cestovní pojištění, jak si naplánovat cestu, doporučení na cestu, vše potřebné sepíšeme a zašleme mailem nebo telefonicky, pokud to bude vaše přání (je to část našeho know-how) – platí pouze pro poradenství tedy pro člověka, který chce jen informace, ale neobjednal si žádnou naší službu
1 000 Kč/hodina

Vízum/vstupní formuláře covid

Potřebujete vyplnit vízum a nevíte jak na to, pomůžeme vám. Jakmile dostaneme všechny podklady, během pár hodin vše nastudujeme a vyplníme. Všechny vstupní formuláře pro covid, informace ohledně PCR a antigen testů.
1 500 Kč/osoba

Specifické požadavky dle potřeb klienta navíc

specifický plán dle požadavků klienta – památky, restaurace, speciální místa, výstavy, porovnání cen vstupů – záleží na individuální domluvě. Doplňková služba k tvorbě cestovního plánu
(Tato služba je pouze pro zákazníky co si objednali naše služby jako cestovní plán, letenky či ubytování)
300 Kč/den

Průvodcovské služby

Pokud chcete cestovat, ale nechcete jet sami nebo se bojíte. Zajistíme Vám průvodce, který pojede s vámi. Nebo si chcete užít maximální pohodlí na cestách, vše na cestě vyřídí s vámi, bude vaše pravá ruka a vy se nebudete muset starat o nic, vy si budete jen užívat.
Individuální cena dle rozpočtu výletu

Naše podporu v případě komplikací na cestě

“Přítel” na telefonu v případě potíží.
Na změny dokážeme reagovat pohotově. Změnit při cestě do Thajska plán kvůli bouři Pabuk nebo upravit plán, protože na Lomboku (Bali) probíhá zemětřesení? Nebojte se, my vás v tom nenecháme! Stejně tak máte naši podporu po celou dobu vaší cesty. Ať už vyrazíte kamkoliv.
Předáním cestovního plánu naše spolupráce nekončí. V průběhu cesty můžete řešit různé situace a je dobré vědět, že se na nás můžete obrátit.
Ptáte se, co třeba časový posun? Řešíme s klienty online přes aplikace, kde nám nechají vzkaz a my to následující den řešíme, vždy najdeme čas, kdy se můžeme spojit.
Už jsme takto řešili s klienty nejednu situaci, ať už to byl cyklon v Thajsku a s tím spojená změna cestovního plánu nebo třeba uletění návazného letadla do cílové destinace.
Nebo jsme takto na dálku pomohli klientům změnit pokoj, který nebyl připraven v souladu s tím, co hotel nabízel a uváděl na svých webových stránkách. Je pro nás důležité, aby vaše cesta proběhla hladce a bez komplikací.
(Tato služba je pouze pro zákazníky co si objednali naše služby jako cestovní plán, letenky či ubytování)
750 Kč

Cestovní plány TravelTipo

Traveltipo je tým lidí co milujou cestování. Jsme zcestovalí a určitě vám pomůžeme s vaším ideálním výletem do zahraničí. Najdeme vám ubytování, letenky, a to hlavní, zážitky o kterých jste nikdy ani nemohli vědět.

Naše další služby