Flight tickets
Domovská stránkaLetenky

Letenky - S čím vám pomůžeme?

Výběr letenek je závislý hned na několika faktorech. Prvním je určitě destinace, kam chcete letět. Pak rozhodujeme o výběru vhodné letenky a další okolnosti. Doba transferu při návazném letu, preferujete let za co nejméně peněz nebo si připlatíte za pohodlí. Na některých letištích musíte zjistit, zda nepotřebujete tranzitní víza. To a mnohé další je součástí nabídky našich služeb.
Letenky na míru!
Seženeme pro vás nejlepší letenky!
Vyplňte poptávkový formulář
Stačí vyplnit náš poptávkový formulář. Do pár hodin se vám ozveme ať už na e-mail nebo telefonicky a všechno s vámi domluvíme.
Formulář

Teď trochu konkrétněji

Najdeme pro vás ty nejvhodnější letenky

Hledáme pro vás letenky na různých portálech, u leteckých společností a porovnáváme ceny. Najdu pro vás takové letenky, které budou přesně podle vašich požadavků. Společně zkonzultujeme případné dodatečné služby. Díky tomu ušetříte mnoho času

Letenky spolu zarezervujeme nebo koupíme

Jakmile pro vás najdeme nejlepší letenky, rádi je s vámi také zarezervuji nebo rovnou koupíme, abyste neudělali nějakou chybu. Pokud bude u letenek možnost online odbavení, uděláme ji za vás ještě před odletem.

Máte naši podporu v případě komplikací na cestě

Někdy se může stát, že vám uletí letadlo nebo nestihnete z nějakého důvodu transfer. V takových situacích jsme vám plně k dispozici a pomůžu najít rychlé řešení.

Jaké potřebujeme znát kritéria pro vyhledání správné letenky pro vás?

Letiště, ze kterého můžete odletět

Minimální transfer na přestup

Mám klienty, kterým nevadí čekat na letišti 8 hodin a pak mám klienty, kteří chtějí mít na přestup maximálně 2h – 3h. Rozhodnutí je tedy čistě na vašich preferencích.

Letecká společnost

Někteří z klientů jsou omezeni tím, že s některými aerolinkami nechtějí vůbec letět, ať už se to týká například low cost (nízkonákladových) aerolinek, tak konkrétně některých společností. Nebo jiní zase preferují let s určitou společností a nevadí jim to, že si připlatí.

Období odletu

Máte přesné datum nebo s tím datem můžeme hýbat o pár dní, týden nebo máte více termínů či se přizpůsobíte období, kdy vychází letenka nejlépe cenově.

Zavazadla

Chcete sebou standardní zavazadlo či stačí jen kabinové? Výběr zavazadla mnohdy ovlivňuje celkovou cenu letenky.

Počet osob

Potřebuji znát celkový počet osob, pro které hledám letenky a v případě dětí jejich věk k datu odletu.

Třída

První třída, business třída nebo některá z úrovní economy (některé ze společností nabízí například premium economy, ale tato už je zpoplatněna). Která je ta vaše?

Další požadavky

Prioritní nástup do letadla, pokud je k dispozici. Výběr sedadla, jídla (pokud je k dispozici), výběr letištních salonků atd.

Jak to bude probíhat?

Upřesníme si vaše požadavky na letenky

Na začátku od vás potřebujeme několik základních informací, které nám pomohou vypracovat jednoduchou předběžnou kalkulaci.

Potvrdíme si objednávku

Jakmile si vyberete variantu a typ letu, tak následuje dohoda o zaplacení a rezervaci letenek.
Část klientů preferuje, že si uhradí a zarezervují letenky sami a další část klientů si přeje, abychom jim toto zařídili.
V případě, kdy letenky zařizujeme, je nutné nám zaslat finanční obnos na účet (nekupujeme letenky dříve, než mám příslušnou částku ke koupi letenek na svém účtu), ze kterého po připsání hradíme letenky a zasíláme vám je na e-mail.

Online odbavení letenek

Pokud si přejete odbavit online, tak to před letem za vás rádi zařídíme a pošleme vám jen palubní vstupenku.

Co náš klient získá?

Velkou úsporu času, někdy je to v rámci hodin a někdy se stane, že i dnů – hledáme na různých portálech, leteckých společnostech a porovnávám ceny, protože hledáme letenky přesně podle vašich požadavků a konzultujeme s vámi případné odchylky či dodatečné služby (zkoušíme také různé kombinace letů, aby vám co nejvíce vyhovovaly)
Nákup a rezervaci letenky
Možné varianty letů
Naši podporu v případě komplikací na cestě (například když uletí letadlo nebo klient nestihne z nějakého důvodu transfer)
Možnost online odbavení, pokud je k dispozici, které za klienta uděláme před odletem
Texty vytvořeny ve spolupráci s Veronika Štefková

Cestovní plány TravelTipo

Traveltipo je tým lidí co milujou cestování. Jsme zcestovalí a určitě vám pomůžeme s vaším ideálním výletem do zahraničí. Najdeme vám ubytování, letenky, a to hlavní, zážitky o kterých jste nikdy ani nemohli vědět.

Naše další služby