Things to do in Dubai with friends
Domovská stránkaItinerář

Itinerář - S čím vám pomůžeme?

Vytváření cestovních plánů je hodně individuální záležitost. Proto cestovní plány vytvářím podle vašich potřeb, snů a přání. Jak moc detailní plán bude záleží na vzájemné komunikaci mezi námi a vámi.
Stavba cestovního plánu, itineráře!
Itineráře podle vás!
Vyplňte poptávkový formulář
Stačí vyplnit náš poptávkový formulář. Do pár hodin se vám ozveme ať už na e-mail nebo telefonicky a všechno s vámi domluvíme.
Formulář

Teď trochu konkrétněji

Vybereme vaši vysněnou destinaci

Kam se chcete vydat? Jaký je váš sen? Dnes na internetu najdete spoustu informací, a které z nich si vybrat, které jsou oficiální a které se tak tváří? Společně vybereme místo, které pro vás bude to pravé ořechové.

Naplánujeme cestu, doporučíme ubytování a vše potřebné zařídíme

Chcete letět nebo vyrazit autem? Milujete ubytování v hotelu nebo chcete vyzkoušet radši něco v soukromí? Nechcete se stresovat s veškerým vyhledáváním? Nechte to na nás!

Připravíme detailní program plný zážitků

Destinaci, cestu a ubytování bychom měli. Co ale dělat na místě? Jak čas využít co nejefektivněji? Kam se podívat a co v daný čas zažít? Chcete radši odpočívat nebo naopak zažít něco akčního? Žádný problém.

Co pro vás nejčastěji zařizujeme?

Váš cestovní itineář může být hodně detailní od otevíracích dob, navázání na dopravu nebo přesně dané procházky, ale může být také variabilní, podle toho, jaký jste typ cestovatele. Do svých plánů dáváme veškeré své zkušenosti za více než 10 let a jsme vám také k dispozici po celou dobu cesty

Doprava v cílové destinaci

Transfer z letiště – rozepsání možností, jak se dostat z letiště a na letiště (či vlakového nebo autobusového nádraží). MHD na místě – navázání jednotlivých zastávek k navštíveným místům.

Tipy k návštěvě

Výběr z různých možností, co lze na místě navštívit, kdy a za kolik. Nechybí praktické mapky v navázání na vzdálenost od ubytování či od památek v centru a webové odkazy na jednotlivé památky či navštívená místa.

Detailní plán hodinu po hodině/časově

Nechcete variabilní řešení, ale detailně vypracovaný plán den po dni včetně mapek? Pak jste na správném místě.

Restaurace i atypická místa

Chcete tipy na místa, která nejsou až tak moc turistická? Nebo chcete vytipovat veganské restaurace či restaurace vyšší kvality? A co tipy na bary a večerní posezení? Máme toho v nabídce opravdu mnoho.

Zážitkové akce

Kulinářské kurzy v zahraničí, vlastní průvodce na cestě, sportovní a relaxační pobyty, svatební cesty a mnohé jiné. V rámci toho nás hodně baví hledat unikátní spolupráce ve světě, ať už s Čechy nebo lokálními lidmi, kteří se pohybují v oblasti turistiky a podnikají v ní. Díky tomu dokážeme zprostředkovat nebo najít autentický a unikátní zážitek přímo pro vás. Snažíme se poté vybrat takové akce a termíny, které budou pro vás zajímavé, ať už pro jednotlivce, páry nebo skupiny osob.

Courání po městě nebo návštěva festivalu

Aktivní procházky po městě a poznávání města, památky, aktivity ve městě, město a moře, okolí a příroda, národní parky, za jídlem, na festival a pak spojený s cestováním, jídlo, tanec. Řekněte nám, co máte rádi.

Jak to bude probíhat?

Cestovní plánování

Mít dobře nastavený cestovní plán je první předpoklad pro úspěšné zvládnutí cesty.
Výchozím bodem je dobře zvolit destinaci a pak stanovit jednotlivé body trasy.
Někdy vám přípravy mohou zabrat několik dní, v případě delší cesty to může být i několik týdnů, než sladíte vše dohromady a dáte dohromady všechny informace.
Našim cílem je vymyslet a nastavit cestovní plán přímo pro vás, tak aby v něm bylo obsaženo to, co toužíte vidět a byli schopni jej zvládnout a upozornit na možné rizika, pokud existují.

Organizace cesty

Je pro nás důležité zjistit, co v cestování preferujete a co se vám líbí. Na základě toho potom vybíráme tu nejvhodnější cestu přímo pro vás. Každý cestovní plán je jiný i každá cesta je jiná.
Můžeme mít dva cestovní plány do Portugalska a jeden bude o památkách a druhý o přírodě a moři.
Někdo, kdo poletí do Bangkoku preferuje nejnižší cenu a jiný si rád připlatí za lepší aerolinky či místo v letadle.
U ubytování se pak nabízí několik variant a záleží, zda jste hotelový, apartmánový či přírodní typ. Záleží nám, abyste si pak cestu užili na maximum a v klidu a pohodě.

Hurá, vyrážíte na cestu

Předáním cestovního plánu naše spolupráce nekončí. V průběhu cesty můžete řešit různé situace a je dobré vědět, že se na nás můžete obrátit.
Ptáte se, co třeba časový posun? Řešíme s klienty online přes aplikace, kde nám nechají vzkaz a my to následující den řešíme, vždy najdeme čas, kdy se můžeme spojit.
Už jsme takto řešili s klienty nejednu situaci, ať už to byl cyklon v Thajsku a s tím spojená změna cestovního plánu nebo třeba uletění návazného letadla do cílové destinace.
Nebo jsme takto na dálku pomohli klientům změnit pokoj, který nebyl připraven v souladu s tím, co hotel nabízel a uváděl na svých webových stránkách. Je pro mě důležité, aby vaše cesta proběhla hladce a bez komplikací.

Co když se v cílové destinaci něco na poslední chvíli změní?

Na změny dokážeme reagovat pohotově. Změnit při cestě do Thajska plán kvůli bouři Pabuk nebo upravit plán, protože na Lomboku (Bali) probíhá zemětřesení? Nebojte se, my vás v tom nenecháme! Stejně tak máte naši podporu po celou dobu vaší cesty. Ať už vyrazíte kamkoliv.

• Co díky cestovnímu plánu získáte?

Velkou úsporu času (v řádu dní a u velkých plánů v řádu týdne i víc a navíc nemusíte hledat nic), protože procházíme a vymýšlíme celou trasu, komunikujeme spolu i kdykoliv v průběhu, ať telefonicky, tak přes sociální sítě.
Ucelený přehled o možnostech, co se dá navštívit ve městech včetně toho, jak se na místa dostat MHD či pěšky.
Varianty toho, co navštívit a na co budete mít chuť na místě – někteří z vás mají dané přesně místa, které chcete vidět a varianty nepotřebujete.
Moji podporu v případě komplikací na cestě.
Možnost nákupu vstupenek online již dopředu.
Texty vytvořeny ve spolupráci s Veronika Štefková

Cestovní plány TravelTipo

Traveltipo je tým lidí co milujou cestování. Jsme zcestovalí a určitě vám pomůžeme s vaším ideálním výletem do zahraničí. Najdeme vám ubytování, letenky, a to hlavní, zážitky o kterých jste nikdy ani nemohli vědět.

Naše další služby