Things to do in Dubai with friends
DomůUbytování na cestách

Ubytování - S čím vám pomůžeme?

Nalezení ubytování při dnešních možnostech se zdá být velmi jednoduchý proces. Vše se ale odvíjí od toho, jak jste nároční a jaké jsou vaše požadavky na ubytování, jestli chcete hotel nebo třeba autentický zážitek u místních v dané zemi.
Ubytování na cestách!
Ubytování na cestách podle vašich představ!
Vyplňte poptávkový formulář
Stačí vyplnit náš poptávkový formulář. Do pár hodin se vám ozveme ať už na e-mail nebo telefonicky a všechno s vámi domluvíme.
Formulář

Teď trochu konkrétněji

Najdeme pro vás to nejvhodnější ubytování

Jakmile pro vás najdeme nejvhodnější ubytování na základě vašich požadavků, posíláme zhruba 3-5 návrhů podle možností dané lokality. Spolupracujeme s cizinci, co žijí v zahraničí a věnují se pronájmu pro turisty. A stále se snažíme nalézat autentické možnosti přímo v dané destinaci.

Společně ubytování zarezervujeme

Zhruba 90 % našich klientů si ubytování rezervuje samo, jelikož například registrace vyžaduje dost osobních údajů. Proto vám pošleme odkaz na hotel nebo ubytování či portál, kde se ubytování nachází a vy už i vyberete sami. Samozřejmě pomůžeme s registrací online.

Máte naši podporu v případě komplikací na cestě

Někdy se může stát, že máte zamluven určitý typ pokoje a dostate nižší kategorii – vykomunikujeme vše na recepci. Často si klienti také zapomenou vytisknout nebo stáhnout do telefonu informace a kontakty k ubytování, a proto jsme tu pro vás

Jaká kritéria potřebujeme vědět pro vyhledání ideálního ubytování pro vás?

Datum vaší cesty

Od kdy – do kdy budete chtít být v ubytování.

Lokalita

Jste rádi v centru nebo vám nevadí dojet autem, MHD nebo chcete být v klidu v přírodě a když budete chtít, tak si do města dojedete sami? Už jsem hledala hotel, který měl okolo sebe jen přírodu a byl zastrčený, ale byl dostupný do města

Typ ubytování

Hotel, B&B, apartmán, místo v kempu, bungalov, pokoj u místních.

Kategorie ubytování

Počet hvězd či ekonomické ubytování nebo luxusní.

Zařízení hotelového pokoje či jiného typu ubytování

Máte nějaké omezení a hledáte bezbariérový hotel? Hledáte ubytování jen pro dospělé? Chcete oddělená lůžka nebo manželskou postel? Chcete mít k dispozici žehličku, kávovar nebo hygienické potřeby?

Služby

Jaké požadujete služby na místě, ať už se týká recepce, možnost si půjčit kola, skútry či jiné, úklid pokoje apod.

Stravování

Od snídaní až po all inclusive.

Hodnocení

Minimální hodnocení od klientů.

Jak to bude probíhat?

Upřesníme si vaše požadavky na ubytování

Na začátku od vás potřebujeme několik základních informací, které nám pomohou vypracovat jednoduchou předběžnou kalkulaci.

Potvrdíme si objednávku

Na základě požadavků vybereme a doporučíme 3 – 5 tipů na ubytování dle možností dané lokality. Posílám včetně nalezených hodnocení na daný hotel.
Vybrané varianty prodiskutujeme online nebo telefonicky a pokud si z nabídky vyberete, tak provádíte pak rezervaci přímo přes portál nebo hotel (v případě jazykové bariéry či jiné pomoci jsme k dispozici na telefonu či online)

Pomůžeme vám s rezervací

Rezervace či vytvoření účtu na cestovním portálu musí být vytvořena přímo na vaše jméno pro další komunikaci s hotelem, potvrzením a následnou platbou

Co získáte?

Velkou úsporu času, tady se pohybujeme v řádu dnů a jde i o sladění vašich představ, závisí na počtu navštívených míst, na vašich požadavcích, čtu totiž všechny recenze za vás a tam, kde recenze neodpovídají požadavkům, tak vám tuto možnost vůbec neposílám.
Pomoc se založením účtu na ubytovacím portálu či rezervace přímo přes stránky ubytování
Varianty ubytování přesně dle požadavků
Naši podporu v případě komplikací na cestě
Texty vytvořeny ve spolupráci s Veronika Štefková

Cestovní plány TravelTipo

Traveltipo je tým lidí co milujou cestování. Jsme zcestovalí a určitě vám pomůžeme s vaším ideálním výletem do zahraničí. Najdeme vám ubytování, letenky, a to hlavní, zážitky o kterých jste nikdy ani nemohli vědět.

Naše další služby